Suhtekorraldaja või kosjasobitaja

Olenemata suurtest emotsioonidest, mis mind emsaspäeval, peale Leedus nähtud korvpalli EM´i ja sellega kaasnenud unevõla tõttu, valdas, võin julgelt öelda, et Kaja Tampere loeng oli kõike muud kui huvitav. See oli niivõrd KAASAHAARAV, et loengus olles ei tekkinud ühtki momenti, kus oleksin kas või korra mõelnud, et tahaksin oma voodis olla ning pea õrnalt padjale langetada ja õndsat und nägema hakata. See ütleb vaid üht, loeng haaras mind endasse ja sain oma mõtted, vähemagi vaevata, koondada vaid ühele asjale- õppejõu kuulamisele.

Lisaks sellele, et Kaja loeng oli meeldiv, oli mul ÄÄRMISELT hea meel, et Tal puudus 30. leheküljeline PowerPoint esitlus. Nagu näha, saab vaid ka 6. slaidiga kõik vajaliku räägitud ja kui tahtmist, võis vabalt Temalt saadud mõtetega slaididel olevat informatsiooni omakorda veel täiendada.

,,Kes sinust siis saab? Kosjasobitaja?” Äärmiselt tabav lause Mari Anton´i blogist.
Ka minul endal on ette tulnud sääraseid juhtumisi. Kui annan inimestele teada, et õpin suhtekorraldust, siis pea iga teine ütleb, ´´ole sõber ja tule korralda siis minu suhe ka ära´´.
Väärarusaamad, vääriti mõtlemised…. kurb, et inimesed ajavad segamini, et kes on suhtekorraldajad ja kes on suhtenõustajad.

Sina, mina, me kõik saame oma suhete korraldamisega enamjaolt ise hakkama. Ei ole vaja kaasata kolmandaid isikuid. Või siiski?

Kui meie sooviks on anda infot, mis on kindla sõnumiga, on suunatud kindlale rühmale ja see toimub kindlas ajahetkes, alles siis tulevad mängu suhtekorraldajad.

Advertisements

4 thoughts on “Suhtekorraldaja või kosjasobitaja

  1. “Lisaks sellele, et Kaja loeng oli meeldiv, oli mul ÄÄRMISELT hea meel, et Tal puudus 30. leheküljeline PowerPoint esitlus. Nagu näha, saab vaid ka 6. slaidiga kõik vajaliku räägitud ja kui tahtmist, võis vabalt Temalt saadud mõtetega slaididel olevat informatsiooni omakorda veel täiendada.”
    Täpselt minu mõte, kõige huvitavamalt läbiviidud loeng kuhu ma oma esimese nädala jooksul sattusin. 😉

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s